Menu

Univerzální konstruktérské tlumičové sady s měchy Air Lift Performance

Hledáte řešení vzduchového podvozku pro váš vůz, ale ve standardní nabídce jste zrovna váš model nenašli? Nebo pracujete na vlastním projektu, ať už se jedná o showcar, hot-rod nebo jiný lowrider? Pak jsou univerzální tlumičové sady Air Lift určeny právě pro vás!

Univerzální konstruktérský tlumičový kit s měchy Air Lift Performance na voze

Vybírat můžete z deseti odlišných tlumičových sad, které se liší způsobem uchycení, typem vzduchového měchu a rozměry. Stačí změřit kolik místa váš projekt nabízí pro umístění měchu a jak dlouhý tlumič potřebujete a dle podrobného nákresu jednoduše vybrat tu ideální sadu pro vás. Univerzální konstruktérské sady jsou dodávány s adaptéry pro vložení tlumiče. Tyto adaptéry můžete upravit dle potřeby pro uchycení k těhlici vašeho vozu, případně si vyrobit své vlastní. Pro montáž se tak předpokládá, že máte zkušenosti se svářením kovů a alespoň základní konstruktérské znalosti.

Libovolně sestavený univerzální tlumičový set můžete dle přání doplnit o nejvhodnější ovládací management. Vybírat můžete od manuálního ovládání pomocí mechanických pákových přepínačů "Paddle Switch", přes digitální management Autopilot V2 až po nejpokročilejší ovládání pomocí Air Lift 3P/3H digitálního managementu vybaveného plně grafickým ovladačem v kovovém pouzdrem a v případě verze 3H také výškovými senzory pro nejvyšší výkon a nejpřesnější ovládání.

Univerzální konstruktérské tlumičové sady vzduchových podvozků Air Lift Performance