Menu

Podvozky série Slam

Pokud toužíte po variabilitě vzduchového podvozku a možnosti plynulého nastavení světlé výšky vozu během jízdy, ale nemáte ambice vůz používat pro opravdu sportovní, nebo dokonce závodní využití, jsou vzduchové podvozky Air Lift Performance série Slam určeny právě pro vás. Vzduchové podvozky série Slam jsou navrženy, aby vám poskytly možnost plynule měnit světlou výšku vozu včetně možnosti vůz snížit pro výstavní účely až těsně k zemi. Přitom ale nabízí vyšší jízdní komfort než klasické stavitelné podvozky s vinutými pružinami. Použité tlumiče mají buď pevně nastavenou tuhost nebo v některých případech mohou nabídnout možnost dodatečného nastavení tuhosti, a to v 9 krocích. Ve většině případů jsou podvozky Air Lift Performance Slam Series navrženy jako přímá náhrada originálního podvozku a často jsou dodávány včetně vlastního patentovaného horního uložení Air Lift pro tišší a komfortnější provoz.

V závislosti na konkrétní aplikaci se můžete setkat s variantou podvozku s dvojitými měchy nebo s jednoduchým rukávovým měchem. Tyto podvozkové sady jsou zaměřeny na možnost maximálního snížení vozu a přitom zachování použitelnosti vozu v každodenním provozu.

POZOR: Vzduchové podvozky Air Lift Performance série Slam jsou dostupné pouze pro vybrané modely vozů. Pro vozy, které mají již z výroby sportovní charakter a použitím podvozku série Slam by mohly utrpět jízdní vlastnosti, jsou automaticky dostupné pouze podvozky ze série Performance. Takovými vozy jsou například Nissan GT-R, Subaru STI, Mitsubishi Lancer EVO apod.

Vzduchový podvozek Air Lift Performance série Slam je aktuálně dostupný pro vozy:

Pokud hledáte podvozek pro běžný provoz, ale s možností plynulého nastavení výšky za přijatelnou cenu, série Slam Series je přesně pro vás.

Možnost plynulého nastavení výšky podvozků Air Lift Performance Slam Series


Možnost změny světlé výšky

Vzduchové podvozky Air Lift Performance řady Slam Series umožňují plynulou, snadnou a rychlou změnu světlé výšky vozu. Můžete tak svůj vůz doslova položit na zem během výstavy nebo vašeho oblíbeného srazu, nebo vůz přizvednout pro překonání příčného prahu či jiné nerovnosti. A to vše aniž byste museli opustit místo řidiče.

Rozšířené možnosti nastavení podvozků Air Lift Performance Slam Series


Rozšířené možnosti nastavení

Už samotná svoboda dle potřeby si přizvednout vůz pro překonání překážky na silnici, nebo položení vozu na srazu je skutečný zážitek. Některé naše podvozky ale dokáží ještě více. Pro vybrané vozy nabízíme tlumiče Air Lift Slam Series s možností individuálně nastavit tuhost v 9 polohách, případně i nastavení odklonu v rozsahu až 2 stupňů nad rámec originálního rozsahu.

Přímá náhrada za OEM podvozek


Přímá náhrada za originální podvozek

Naše sady vzduchových podvozků jsou navrženy tak, aby byly přímou náhradou originálního podvozku s vinutými pružinami. Pro většinu aplikací nejsou vyžadovány žádné úpravy na vozidle nebo jen minimální, často spojené s přivedením vzduchové hadice ke vzduchovému měchu. Kdykoliv tak máte možnost vrátit se zpět ke standardnímu podvozku.

Jaký typ podvozku mám pro svůj vůz zvolit?

Je pro váš vůz dostupný podvozek v obou variantách Slam Series i Performance Series a nevíte, který je ten správný pro vás? Pokud hledáte cenově výhodnou variantu a plánujete vůz využívat pro každodenní provoz při zachování co nejvyššího komfortu, je pro vás ideální volbou podvozek Air Lift Performance Slam Series.
Pokud jste však milovníky sportovního svezení, rádi svůj vůz ženete na jeho limity a vyžadujete maximální možnosti nastavení, pak vaší jasnou volbou bude podvozek Performance series.