Menu

Podvozky série Performance

 

Air Lift Performance série Performance

Variabilita, kterou získáte jen se vzduchovým podvozkem.
Kvalita, kterou získáte pouze s Air Lift Performance™.

Drive it. Show it. Track it.

 

Žádný jiný podvozek vám nenabídne možnost komfortně využívat váš vůz pro každodenní provoz, položit ho až na zem na výstavě nebo srazu, nebo potrápit jej na vaší oblíbené závodní trati. A to vše pouhým stiskem tlačítka nebo otočením voliče na tlumiči. Air Lift Performance Vám otevírá dveře do zcela nového světa sportovních podvozků. Řada Performance Series je zaměřena primárně na sportovně orientované řidiče a je navržena tak, aby vám vzduchový podvozek neupřel nic ze schopností vašeho vozu.

Kombinace špičkových jednoplášťových tlumičů s možností nastavení tuhosti ve 30 krocích, unibalové horní uložení, které je ve většině případů plynule nastavitelné, možnost nastavení délky tlumiče a tím i preference mezi světlou výškou, tuhostí a jízdním komfortem. To vše se u podvozku Air Lift Performance série Performance stará o maximální jízdní zážitek bez kompromisů.

 Tlumičový set podvozku Air Lift Performance série Performance

Podvozky Performance Series jsou navrženy jako přímá náhrada za originální podvozek

Všechny podvozky Air Lift Performance jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby bylo možné je na vůz nainstalovat zcela bez zásahů nebo jen s minimálními zásahy do karoserie vozu. Případné zásahy do karoserie vozu jsou zpravidla pouze drobnou úpravou spojenou s protažením přívodní hadice na vzduch, nebo zpřístupnění voliče ovladače tuhosti. Veškeré potřebné úpravy jsou vždy popsány v detailním montážním návodu, který je volně ke stažení na stránkách výrobce (www.airliftperformance.com) po zvolení konkrétního typu vozu.

Horní i spodní uchycení tlumiče je vyráběno přesně pro použití na konkrétním vozidle. Tělo každého tlumiče je navíc přesně podle originálu osazeno potřebnými držáky stabilizátorů, brzdových hadic nebo kabeláže. Protože každý vzduchový podvozek Air Lift Performance je náročně testován na konkrétním typu vozu, můžete se spolehnout, že obsahuje vše pro snadnou montáž a je schopen posunout limity vašeho vozu na novou úroveň. Samotná montáž je potom srovnatelná s instalací originálního podvozku. Jedinou výjimkou je potřebná instalace managementu pro distribuci tlakového vzduchu.

                                     Přesné uchycení tlumičů Air Lift Performance Přesné uchycení tlumičů Air Lift Performance Přesné uchycení tlumičů Air Lift Performance

Nastavitelná výška a jednoplášťová konstrukce tlumiče

Na rozdíl od základní série Slam Series nabízí řada Performance Series možnost individuálně nastavit délku tlumiče pomocí závitu na jeho těle. Můžete se sami rozhodnout jestli závit využijete k získání centimetrů navíc při maximálním zvýšení podvozku, nebo naopak k možnosti položit vůz podvozkem až na zem pro maximální efekt na výstavě nebo srazu. Stejně tak máte možnost nastavit optimální výšku podvozku při požadovaném tlaku ve vzduchových měchách.

Díky tomu můžete vzduchový podvozek přesně přizpůsobit svým potřebám, aniž byste museli dělat kompromis v jízdních vlastnostech.

Vzduchové podvozky řady Performance Series využívají jednoplášťovou konstrukci tlumiče, díky níž jsou tlumiče lehčí, vnitřní olej se lépe ochlazuje a dokáží lépe reagovat během jízdy. Použitý olej je vhodný pro celoroční provoz v každém počasí a 3-vrstvě chromovaná pístnice zaručuje dlouhou životnost. Sama společnost Air Lift Company sídlí ve městě Lansing v americkém Michiganu, kde jsou výrazné teplotní výkyvy během různých ročních období a je tak možné snadno podvozky testovat v přirozeném prostředí. Kromě toho prochází každá součást vzduchového podvozku Air Lift Performance extrémně náročným testováním před odesláním zákazníkovi.

Řez jednoplášťovým tlumičem Air Lift Performance

 

30 kroků k dokonalosti

Jednoduše nastavte tuhost vašeho tlumiče ve 30 krocích pomocí manuálního voliče přímo na tlumiči.

Díky širokým možnostem nastavení tuhosti tlumiče, rozloženým jednoduše do 30 kliknutí manuálním voličem na tlumiči, můžete rychle a snadno přispůsobit podvozek svým potřebám. Ať už máte v plánu poklidnou projížďku nočním městem nebo vyžadujete maximální odezvu na závodní trati, můžete se spolehnout na vzduchový podvozek Air Lift Performance. Pokud váš vůz neumožňuje volný přístup k voliči nastavení tuhosti, jsou v balení dodávány prodlužovací adaptéry, abyste ani během používání podvozku nebyli ochuzeni o žádnou z jeho funkcí a mohli jste tuhost nastavovat jednoduše bez potřeby demontovat z vozu díly bránící přístupu k tlumiči.

Podvozky řady Performance Series jsou podle aplikace dodávány s následujícím příslušenstvím:

Prodlužovací adaptér nastavení tuhosti je dodáván k vybraným podvozkům, u kterých je horní uložení těžko dostupné a bylo by tak složité přenastavit tuhost. Díky přemístění ovladače můžete tuhost tlumičů měnit například z vnitřního prostoru kabiny nebo ze zavazadlového prostoru.

Klíč pro povolení matice zajišťující výšku podvozku je dodáván ke všem podvozkům Air Lift řady Performance Series a umožňuje manipulaci s délkou tlumiče a jeho zajištění před samovolným povolením.

Tyčky stabilizátoru jsou dodávány k vybraným podvozkům, pokud je u nich předpoklad, že při extrémním snížení nebude možné použít originální tyčky.

Pancířem opletené tlakové hadice jsou základem pro bezpečný přívod vzduchu do měchů. Jejich vysoce odolný povrch zamezuje poškození cizím tělesem v podběhu kola.

Upravená podvozková ramena jsou součástí vybraných podvozků, kde není možné buď bezpečně a jednoduše uchytit vzduchový měch, nebo pokud by ramena byla při snížení vozu v konfliktu s karoserií vozu.

Příslušenství dodávané se vzduchovým podvozkem Air Lift Performance (pokud je třeba)