Menu

Kde si můžete produkty Air Lift prohlédnout a zakoupit?

Naše společnost Escape6 je výhradním autorizovaným dovozcem a distributorem vzduchových podvozků a komponentů Air Lift Performance do ČR. Máte tak jistotu, že jste na té nejlepší adrese pro konzultaci a zakoupení vzduchového podvozku pro váš vůz. Jsme pro vás na trhu již více než 17 let a máme více než 6 let zkušeností se vzduchovými podvozky Air Lift Performance.

Abychom Vám výběr vzduchového podvozku maximálně usnadnili, máte pouze u nás možnost si komponenty vzduchového podvozku prohlédnout, osahat, poradit se o nich s odborníky a samozřejmě, v případě zájmu, okamžitě zakoupit. Běžně u nás najdete na showroomu ovládací managementy pro ovládání podvozku, vzduchové kompresory, tlakové nádoby, mnoho příslušenství a také tlumičové sety pro nejoblíbenější vozy.

Náš showroom naleznete na adrese:

Escape6 s.r.o. Čestlice 272, 251 01 Čestlice
P
racovní doba (otevřeno): pondělí - pátek 9.00 - 18.00

tel.: +420 222 519 645

    

Pokud nemáte možnost nás osobně navštívit v naší kamenné prodejně v Čestlicích, ale přesto se chcete o jednotlivých komponentech dozvědět více a vybrat ty správné pro váš vůz, provozujeme pro vás neustále modernizovaný a aktualizovaný e-shop, kde můžete komponenty Air Lift Performance jednoduše a bezpečně zakoupit. Skladové položky dodáváme již do druhého dne a na většinu dílů můžete uplatnit dopravné zdarma. Našim zákazníkům ze Slovenska nabízíme také možnost platby v Eur měně, abychom jim nákup maximálně usnadnili.

Prohlédnout produkty Air Lift Performance v eshopu